Kuzey Amerika

Miami’de Gezilecek Yerler

Miami, Florida’nın en büyük şehirleri arasında ikinci sırada yer almaktadır. Miami, kışın ortaya çıkmayan bir şehir olarak kabul edilir ve her yıl dünyanın her yerinden insanlar için bir tatil mekânıdır. Bu şehre gelen tatilcilerin birçok alışveriş seçeneği var. Bu şehirde herkes sıcaklığın yıl boyunca arttığını hissediyor. En uygun fiyatlı Miami uçak bileti hizmetini kullananların, burayı uluslararası bir alışveriş ve iş merkezi olarak düşünmeleri önerilir.Her şehirdeki insanların kendileri ve sevdikleri için bir şeyler satın almak istediği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda Miami’deki birçok seçeneğin keyifli olacağı belirtilmelidir. Miami City’de tatil yapacak olanların tatil alışverişleri için geniş bir bütçe ayırması önerilir.

Coconut Grove Organic Market

Halk pazarı, Miami gezginlerinin görmek istediği ve görmek isteyeceği yerlerden biridir. Coconut Grove Organik Pazarı, yerel halkla iletişim halinde olma ve yerel özellikleri gözlemleme fırsatı sunan bu yerleri sevenlerin ilk durağı.

Dolphin Mall

Bu alışveriş merkezi, şehir merkezine biraz uzak ve şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. İç mağazaların düzenli olmasından dolayı alışveriş merkezi insanların rahat vakit geçirebilecekleri bir konumdadır. Doğru zamanda ziyaret ederseniz indirimli alışveriş merkezlerinden birini kullanabilirsiniz.

Bayside Marketpalace

Şehir merkezinde bulunan bu yer, iskele ve iskele hemen hemen her şey için büyük bir yer, insanların ilgisini çekiyor. Burası aynı zamanda temalı kafeler, barlar ve gece kulüpleri ile büyük bir alışveriş merkezine sahiptir.

Gezilecek Diğer Yerler

  • Miami Design  District
  • The Falls Shoopping Center
  • Shops at Midtown Miami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.