#Keşfet

Gemi ve Cruise Turları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sonsuz mavililerde yol alan bir gemi yolculuğu için neden arıyorsanız kişisel seyahat asistanı bavulog.com’un size anlatacakları var!

Sonsuz mavilikler üzerinde süzülen bir gemide olmayı kim istemez? Üstelik bu gemilerin lüks odaları, etkinlik alanları, aktivite seçenekleri, dünya mutfaklarından tatlar sunan mutfakları ve eğlence olanakları da olduğunu düşünürsek hareket eden bir tatil köyü sizi bekliyor diyebiliriz. Gemi turu seyahati için neden arıyorsanız kişisel seyahat asistanı bavulog.com’un size anlatacakları var!

Aynı anda birçok destinasyon

Gemi turu programları genelde birkaç ülkeyi birden kapsayacak şekilde düzenleniyor. Dolayısıyla İzmir’den yola çıkan geminiz Ege kıyılarında İtalya’ya, Adriyatik’te de Dubrovnik’e uğrayabilir. Size de aynı anda birkaç ülkeyi keşfetmenin keyfini yaşamak kalır.

Ekonomik bir tatil alternatifi

Düşünsenize İstanbul’dan yola çıkarak üç ülke gezdiğinizi. Uçak biletleri, konaklama seçimleri, yeme-içme masrafları derken bütçe kabarabilir. Gemi turunuz esnasında bunların hepsi, ödediğiniz miktar içerisinde yer alıyor. Tur sonunda ne kadar harcamış olacağınızı da baştan biliyor olmak da ayrıca işinizi de kolaylaştırıyor.

Ekstra turlar

Her ne kadar çok limana uğrayıp, hızlı bir şehir keşfi yaşatsa da sunulan ekstra turlarla her bir şehrin ilgi alanlarını detaylıca keşfedebilirsiniz. Düşünmeniz gereken tek şey programınızı iyi yapmak!

Sonsuz mavilikler eşliğinde gün batımı

Odanızın camından ya da balkonunuzdan seyredebileceğiniz gün batımı, sonsuz mavilikler ile süslü. Bu huzur dolu manzara gün boyunca keşfettiğiniz şehrin yoğunluğundan sonra ilaç gibi gelebilir.

Freeshoplar sizi bekliyor

Hareket halindeyken gemi içerisinde açık olan freeshoplar seyahatiniz süresince sizi bekliyor. Parfümden takıya, kozmetik ürünlerden çanta modellerine kadar yüzlerce alışveriş seçeneği sunulanlar arasında yer alıyor.

Valiz taşıma derdi yok

Valizleriniz nereye giderseniz gidin sizinle geliyor. Siz her yeni limanda valizleriniz yanınızda uyanmanın tadını çıkarırken, valizleriniz de yıpranmadan tatili tamamlayabilir.

Dünya mutfakları ve lezzetleri

Tur esnasında gemi içerisindeki restoranlar da sizi bekliyor. Ana restoran dışında farklı ülke mutfaklarından örnekler sunan alternatif restoranlarda kimi zaman enfes bir et yemeği kimi zaman da unutulmaz bir tatlı tabağı karşınıza çıkabilir.

Tüm özelliklere sahip gemi turlarında onlarca alternatifiniz var. Mesela Amsterdam uçak biletinizi alabilir ve Hollanda’dan kalkan Norveç Fiyortları Turu’na katılabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise vizesiz olarak katılabileceğiniz Yunan adaları gemi turları olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.