Dünya

Dünyadaki En İyi 13 Dövme Dükkanı

Dünyadaki En İyi 13 Dövme Dükkanı detayları, “işinin ehli” dövme sanatçısı arayanlar ve bunu yaptırmak için belirli bir yere uçmaya istekli olanlar veya dövme yaptırmak için yakınlarda bir yer arayanlar, o zaman işte dünyanın her yerindeki en iyi dövme dükkanları listemiz…

Fortune Tattoos

Bu dövme salonu ABD’nin Portland şehrinde bulunuyor. Bu yeri en iyilerden biri yapan şey, dövme salonlarının oranının son derece yüksek olduğu bir şehirde bulunmalarına rağmen kendilerine bir isim kazanmış olmalarıdır.

TinTin Tatouages

Ne yaptığını bilen deneyimli bir sanatçı hakkında konuşalım. Tin Tatouages, Paris, Fransa’da yer almaktadır. Bu dükkan onlarca yıldır etrafta ve moda dünyasında bir iz bırakmıştır.

Boston Tattoo

Boston Tattoo şirketi Boston A.B.D.’de bulunmaktadır. 2010 yılında kapılarını açtı ancak o zamandan beri daha yeni ilerledi. Hizmetleri kusursuz ve detaylara gösterilen özen bu salonu tanımlıyor.

Tattoo Temple

Tattoo Temple (Dövme Tapınağı), Çin Hong Kong’da bulunan dünyaca ünlü bir dövme salonudur. Sahibi Joey pang, Çin Kaligrafisine çok benzeyen başka hiçbir dövme sanatçısında olmayan tekniğini geliştirdi.

Black and Blue Tattoos

Belirli dövme sanatı stilleri arıyorsanız, o zaman burası tam size göre. San Francisco’da bulunan bu dövme salonu, 1996 yılında Idexa-Stern tarafından açıldı. Almanya’da doğduğundan beri, Idexa’nın farklı ülkelere ait ve çeşitli dilleri konuşabilen yaklaşık altı kişiden oluşan bir ekibi var.

Toronto Ink

Bu salon Toronto, Ontario Kanada’da bulunmaktadır. Mark Onların dövme sanatçısı MTV’de Break Out kings dizisi için dövme tasarımcısı olarak çalıştı. 2007 yılında MTV’de yayınlanan dövme sanatçısıydı.

Caio Tattoo

Bu dövme salonu Brezilya’da Rio de Janeiro’da bulunuyor; operasyonlara ilk olarak 40 yıl önce geleneksel dövme yöntemlerini kullanarak manuel olarak başladılar.

Saved Tattoo

Bu dükkan Brooklyn, New York’ta bulunmaktadır. Bu dükkan ilk olarak 2005 yılında açıldı ve Scott Campbell’ın fikriydi. 2005 yılından bu yana bu mağaza ABD’deki en iyi sekiz sanatçıyı işe aldı ve onların müşteri listesinde bir çok ünlü var.

Kaze Gallery and Tattoo Studio

Bu yerin kendisi, şimdiye kadar karşılaşacağınız en parlak dövme sanatı için bir galeri görevi gördüğü için bir sanat eseridir. Bu mağaza Denver’da bulunmaktadır ve özel tasarımlar yaratmada uzmanlaşmıştır.

Angel Art tattoo studio

Tayland, Bangkok’ta bulunan, ünlü sanatçısıyla tanınan bir yerdir. Bu dükkanın sahibi olan Bay Tung, mesleğinde uzmandır ve şablonlarla veya taslaklarla çalışmayı tercih etmez.

Shanghai Tattoo

Çin’in Şangay şehrinde bulunan bu dükkan, dövme dünyasında bir isim kazanmıştır.

Apocalypse Tattoos

Seattle, Vaşington ABD’de bulunan Apocalypse Tattoos, bazı yerel ve ulusal dergilerde en iyi dövme yerlerinden biri olarak gösterildi. Ayrıca Japonya, İtalya, Tattoo Society (Dövme Dernekleri), Birleşik Krallık’taki Skin Deep ve Meksika’daki Tattoo Arte gibi ülkelerde de ün kazandılar.

AKA

Bu dükkan Almanya’nın Berlin şehrinde bulunmaktadır. AKA, bir kafe, bir performans stüdyosu ve başıboş kediler için bir yuva dahil olmak üzere eksiksiz bir alan yaratmayı başarmıştır. Bknz: Almanyada Gezilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.